Aktualności:

Targi Handlowe 2022 Sieci Rabat Detal

Za Nami dwie edycje tegorocznych targów handlowych sieci Rabat Detal. Uczestnicy sieci Rabat Detal mogli skorzystać z szerokiej oferty targowej z atrakcyjnymi cenami. Propozycja handlowa przygotowana została w formie katalogu z hitami cenowymi i nowościami produktowymi, z której korzystać mogli wszyscy franczyzobiorcy sieci. Dodatkowo pod targi uruchomiona została dedykowana strona internetowa uwzględniająca ofertę targową z którą mógł zapoznać się każdy zainteresowany zakupem. Zespół Koordynatorów Handlowych oraz przedstawicieli oddziałów Specjał wspierał sprzedaż i służył pomocą każdemu franczyzobiorcy w procesie zamówień, tak aby maksymalnie wykorzystać okazje targowe.

[czytaj więcej]

SPECJAŁ oraz sieci franczyzowe Rabat Detal, Livio, Nasz Sklep mówią NIE produktom agresora

[czytaj więcej]

NOWY SKLEP W SIECI

Mamy zaszczyt powitać w naszej Sieci nowy sklep w Gogolinie- KARO

[czytaj więcej]

NOWY SKLEP W SIECI

Witamy w naszej sieci kolejną placówkę handlową

[czytaj więcej]

ŻYCZENIA

Życzymy Państwu zdrowych, pełnych ciepła i nadziei Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2021 roku.

[czytaj więcej]

Katalog Świąteczny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świąteczną sklepów https://issuu.com/studioprofit/docs/katalog-swiateczny-rabat-l

[czytaj więcej]

MAŁE SKLEPY NA FALI

Co się dzieje w małym handlu? Zyskuje klientów z większymi koszykami. Tomasz Wilkoń, wiceprezes sieci Rabat Detal, o wynikach ankiety zrealizowanej w 1,3 tys. sklepów.

[czytaj więcej]

SUKCES WIRTUALNYCH TARGÓW RABATU DETAL

Nowe rozwiązania wdrożone w biznesowe życie, a spowodowane zawiłą sytuacją na rynku w związku z pandemią COVID, stają się strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o promocję i sprzedaż.

[czytaj więcej]

WYGRAJ BILETY NA SNOW FEST FESTIVAL!

Zapraszamy do udziału w konkurskie, w którym do wygrania są bilety na SnowFest Festival, odbywający się w Szczyrku w dniach 28.02 – 29.02. 2020! Dodatkowo AŻ 500 czapek BURN SNOW. Sczegółowy regulamin na stronie: www.burnsnow.pl CO NALEŻY ZROBIĆ? 1.Kup w sklepach Rabat Detal dowolny napój BURN i zachowaj paragon 2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy (www.burnsnow.pl/) podając nam swój przepis na zimową rozgrzewkę na festiwalu! 3. Wygraj nagrody! Konkurs trwa do 07.02. POWODZENIA! :)

[czytaj więcej]

Sieć Rabat Detal przekroczyła liczbę 2000 sklepów!

Sieć Rabat Detal przekroczyła liczbę 2000 sklepów! Rok 2019 kończymy z zaplanowanym sukcesem. Dzięki szybkiej ekspansji funkcjonujemy na terenie całej Polski. Sieć Rabat Detal jest na rynku już ponad 22 lata, a w ciągu ostatniego roku niemal dwukrotnie zwiększyliśmy liczbę sklepów należących do franczyzy. Byliśmy na to przygotowani personalnie i systemowo. Rok 2019 był dla naszej Sieci rokiem dynamicznej ekspansji i rozwoju. Dynamika sieci osiągnęła prawie 60% z 1300 sklepów na początku roku do przekroczonej zaplanowanej ilości 2000 sklepów na terenie całej Polski.

[czytaj więcej]

Ostatnia tegoroczna edycja Targów Regionalnych zakończona sukcesem!

Podczas Targów w Wiśle udział wzięło ponad 70 wystawców oraz ponad 300 osób w tym franczyzobiorców regionu południe oraz kontrahentów branży FMCG. To kolejna regionalna edycja, która przyciąga swoim zasięgiem ogromne zainteresowanie uczestników. DZIĘKUJEMY! Przypomnijmy, że Sieć Sklepów Rabat liczy już prawie 2000 sklepów na terenie całej Polski i dynamicznie poszerza swój zakres. To efekt ogromnego zaufania i zaangażowania za co sieć bardzo dziękujemy. Ostatnia tegoroczna edycja targów regionalnych Rabat Detal była ukoronowaniem organizacji spotkania się prawie 150 wystawców oraz prawie 1000 franczyzobiorców sieci Rabat. Nasze spotkanie to niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych kontaktów, umów i poszerzenia wiedzy na linii sklep – producent – dostawca.

[czytaj więcej]

II EDYCJA TARGÓW REGIONALNYCH ZA NAMI!

Serdecznie dziękujemy sklepom z regionu południowy zachód za obecność, aktywność i świetną atmosferę. Dziękujemy producentom oraz dostawcom, którzy współtworzą z nami to niesamowite spotkanie zarówno pod kątem świetnie przygotowanych ofert handlowych jak również promocyjno-marketingowych stoisk. Podczas Targów w Szklarskiej Porębie zanotowaliśmy rekordową liczbę uczestników! Gościliśmy ponad 320 osób w tym franczyzobiorców regionu południowy zachód oraz kontrahentów branży FMCG. Liczba wystawców przekroczyła liczbę 50 stoisk. To kolejna regionalna edycja, która przyciąga swoim zasięgiem ogromne

[czytaj więcej]

WYNIKI KONKURSU RYSUNKOWEGO!

JUŻ SĄ! WYNIKI KONKURSU RYSUNKOWEGO! Serdecznie dziękujemy wszystki najmłodszym uczestnikom naszego konkursu rysunkowego za tak liczy udział! Wybór nie był łatwy. Wyłoniliśmy jednak 5 naszym zdaniem najciekawszych prac. BONY O WARTOŚCI 100 ZŁ do wykorzystania w sklepie SMYK trafiają do: 1. MARCINA l.13 z Katowic 2. NADII l.6 z Bogatyni 3. MAGDALENY l.9 z Poznania 4. MONIKI l.8 z Krapkowic 5.KAMILI l. 8 z Katowic Serdecznie gratulujemy! Życzymy owocnych zakupów w sklepie SMYK :) Dziękujemy za zaangażowanie i zachęcamy do zabawy podczas kolejnych konkursów! :)

[czytaj więcej]

Gala Bokserska SILESIA BOXING SHOW 2019

14.09 mieliśmy okazję być częścią Gali Bokserskiej SILESIA BOXING SHOW 2019 jako Sponsorzy Strategiczni. Serdecznie gratulujemy zawodnikom i organizatorom. Dziękujemy za możliwość współoragnizowania fenomenalnego eventu.

[czytaj więcej]

RYSUNKOWY KONKURS SMS!

Narysuj swoje wymarzone wakacje i wygraj wartościowy bon na zakupy w sklepach Smyk! Zadanie konkursowe: Należy kupić w sklepie należącym do Sieci Rabat produkty firmy FRONERI za minimum 10zł, zachować paragon jako dowód zakupu oraz wykonać dowolną techniką pracę plastyczną przedstawiającą wymarzone wakacje! Pracę wraz z paragonem, numerem kontaktowym oraz upoważnieniem* wysłać na adres: Rabat Detal Sp. z o.o., ul. Kossutha 6, 42-832 Katowice z dopiskiem „Konkurs”. *upoważnienie dostępne wraz z regulaminem w poniższym linku: http://rabat-detal.pl/pdf/regulamin_WYMARZONE_WAKACJE_08.2019.pdf

[czytaj więcej]

2-gie urodziny sklepu Seven! ️

2-gie urodziny sklepu Seven! ️W zeszłą sobotę (tj.9 sierpnia) wspólnie ze sklepem „Seven” w Tarnowskich Górach na ul. Słoneczników, świętowaliśmy 2 urodziny w Sieci Rabat Detal!

[czytaj więcej]

Festiwal piwa trwa!

Festiwal piwa trwa! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą promocyjną na asortyment piwny. Katalog dostępny pod poniższym linkiem: https://indd.adobe.com/view/a13bed9d-ccaf-43e2-b232-64d28fb00a9d

[czytaj więcej]

wygraj BON na wakacje marzeń z ITAKĄ!

Już są! Nowe katalogi promocyjne z partnerami naszej sieci. A w nich m.in. ciekawe propozycje kulinarne, historia produktów i konkurs w którym do wygrania BON na wakacje marzeń z ITAKĄ! Każda marka wybrała jeden kierunek Świata i dopasowała pod niego swoje produkty. Ciekawi? Koniecznie sprawdźcie: https://tiny.pl/td5f5 Czas obowiązywania katalogu: 15.07 – 30.08 Szczegóły wraz z regulaminem w zakładce: aktualne konkursy http://rabat-detal.pl/h/a/137/

[czytaj więcej]

Relacja Targów Centralnych w programie AgroPasja Polsat News!

Na kanale Youtube dostępny jest już odcinek programu AgroPasja, w którym to znajdą Państwo relację z tegorocznych Targów Centralnych Sieci Rabat Detal: https://www.youtube.com/watch?v=2ta5zworWyw (od 8:35) Zachęcamy do obejrzenia!

[czytaj więcej]

Piknik w Nadleśnictwie Turek!

W dniu 27.05.2019r. w Nadleśnictwie Turek odbył się piknik integracyjny zorganizowany przez Specjalistyczny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Turku. Uczestnikami byli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku oraz uczniowie Specjalistycznego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Turku. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci: - wycieczka po lesie z leśniczym - Pokaz sokolników. Dzieci usłyszały wiele ciekawych informacji o ptakach, mogły je zobaczyć z bliska a nawet dotknąć. - wspólne śpiewanie piosenek przy akompaniamencie gitary przy ognisku. - konsumpcja kiełbasek z grilla z pyszną bułką i ketchupem. Dzieci były bardzo zadowolone z pikniku, pogoda i humory dopisały wszystkim uczestnikom. W pikniku uczestniczyło w sumie 80 osób. Jako Sieć Rabat z przyjemnością bezinteresownie wsparliśmy wyżej opisany piknik, dostarczając soki, wody i słodycze dla uczestników. Dzielmy się radością :)

[czytaj więcej]

I-sza rocznica sklepu DOR-TRUCK!

I-sza rocznica sklepu DOR-TRUCK! 18.05 wspólnie z właścicielami sklepu zorganizowaliśmy 1 URODZINY sklepu w Sieci Rabat Detal - DOR-TRUCK Jarosława Kardela z Opola. Sklep monopolowy. Z tej okazji właściciel przygotował liczne promocje i okazje cenowe. Został zorganizowany również konkurs paragonowy, w którym było do wygrania ponad 60 nagród, m.in. smartband, smartwatch, ekspres do kawy oraz nagroda główna - telewizor 32 calowy. Losowanie odbyło się w sobotę. Dla gości czekały liczne poczęstunki, nie zabrakło również urodzinowego tortu. Dziękujemy, że jesteście z nami! :)

[czytaj więcej]

Poszukujemy Koordynatora Magazynu

Poszukujemy Koordynatora Magazynu! Rabat Detal Sp. z o.o. Firma zrzeszająca sklepy spożywcze i monopolowe, działająca na terenie całego kraju specjalizująca się we franczyzie miękkiej do magazynu w Katowicach poszukuje na stanowisko Stanowisko: Koordynator Magazynu Opis stanowiska: Kompletowanie oraz pakowanie zamówień dla klientów Przyjmowanie dostaw Rozmieszczanie towarów w magazynie Fakturowanie Przeprowadzanie inwentaryzacji. Prace porządkowe na magazynie. Inne prace magazynowe

[czytaj więcej]

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Z okazji Świąt Wielkanocy składamy wszystkim Klientom i Kontrahentom najlepsze życzenia. Niech ten szczególny okres będzie czasem zadumy, wyciszenia, wypoczynku i prawdziwej radości.

[czytaj więcej]

TARGI CENTRALNE 14 CZERWCA W ZAKOPANEM!

Miło nam poinformować, że nasze największe wydarzenie TARGI CENTRALNE SIECI RABAT DETAL, w tym roku odbędą się 14 czerwca w Zakopanem! Przewidujemy prawie 700 gości! Wybraliśmy w tym roku równie magiczne miejsce co dotychczas. Wierzymy, że wybrana przez nas lokalizacja zachwyci również Państwa. Podczas tegorocznej edycji przepięknym widokiem przywitają nas Polskie Tatry i cudowna gościnność górali oraz perfekcyjna obsługa Hotelu Nosalowy Dwór***** Resort & SPA.

[czytaj więcej]

WSPÓLNIE POMÓŻMY PATRYKOWI!

Szanowni Państwo, Trudno uwierzyć w tragedię, która spotkała naszą mistrzowską parę. Zapewne świetnie pamiętacie zarówno występ Anny Filipowskiej na naszych Targach firmowych, jak również występ akrobatyczny w kole Patryka Niekłań w roku ubiegłym. Niestety Patryk wracając po Finale ostatniej edycji „Mam Talent”, wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Akrobata jest w stanie śpiączki i obecnie przebywa w klinice "Budzik dla dorosłych" Szpitala Uniwersyteckiego w Olsztynie.

[czytaj więcej]

OFERTA PRACY: Pracownik ds. Rozliczeń

Rabat Detal Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik ds. Rozliczeń Miejsce pracy: Katowice Region: śląskie

[czytaj więcej]

Coroczne Świąteczne spotkanie w Mochowie!

Coroczne Świąteczne spotkanie w Mochowie! Z końcem grudnia odbyła się w jednym z naszych sklepów franczyzowych impreza świąteczna organizowana przez F.H.U Sylmich z Mochowa koło Głogówka. Na spotkaniu nie zabrakło licznych degustacji oraz konkursów paragonowych. W wydarzeniu współuczestniczyły firmy JAWO, LECHTOM oraz lokalne firmy piekarnicze i wędliniarskie. W konkursie do wygrania były zarówno sprzęty AGD m.in. robot kuchenny czy garnki jak również drobne upominki firmowe. Łącznie rozlosowano ponad 50 nagród.

[czytaj więcej]

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru przyniesie spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem. A Nowy Rok obdarowuje pomyślnością i szczęściem!

[czytaj więcej]

Dziękujemy za udział w tegorocznych Targach Regionalnych!

Podczas Targów w Szczyrku udział wzięło ponad 60 wystawców oraz łącznie ponad 300 osób. Nie zabrakło folklorystycznego klimatu dzięki naszym specjalnym gościom ze Zwardonia z przepiękną góralską muzyką. Najważniejszym i osiągniętym celem, było nawiązanie relacji biznesowych. Cieszy nas fakt tak owocnych i zrealizowanych zamówień. Możemy śmiało stwierdzić, że kolejna edycja Targów Sieci Rabat została zakończona sukcesem!

[czytaj więcej]

DO TARGÓW W SZCZYRKU POZOSTAŁY 3DNI!

Zostały już tylko 3 dni! Do ostatnich tegorocznych Targów Regionalnych zostały zaledwie 3dni! Uczestniczyć będzie ponad 300 osób oraz ponad 60 wystawców z wyjątkowymi ofertami handlowymi i licznymi pakietami promocyjnymi.

[czytaj więcej]

Za nimi drugie z trzech edycji Targów Regionalnych

Za nimi drugie z trzech edycji Targów Regionalnych Sieci Rabat Detal. Podczas Targów handlowych w Karpaczu uczestniczyło ponad 350 osób oraz prawie 55 wystawców. Najważniejszym i osiągniętym celem, było nawiązanie relacji biznesowych. Cieszy nas fakt tak owocnych i zrealizowanych zamówień. W imieniu Zarządu i pracowników firmy dziękujemy za życzliwą atmosferę oraz uczestnictwo.

[czytaj więcej]

Do Targów w Karpaczu pozostało już tylko 7 DNI!

Do Targów regionu południowy – zachód pozostało już tylko 7 DNI! W związku z tym czas najwyższy na przedstawienie szczegółów naszego zbliżającego się spotkania. Uczestniczyć będzie ponad 300 osób oraz ponad 40 wystawców z wyjątkowymi ofertami handlowymi. Nasze spotkanie to niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych kontaktów, umów i poszerzenia wiedzy. Dopasowaliśmy ofertę do lokalnych potrzeb konsumentów i uwarunkowań rynkowych, tak aby najlepiej odpowiedzieć na oczekiwania naszych franczyzobiorców i kontrahentów. Najważniejszym celem Targów Regionalnych jest nawiązanie relacji biznesowych. W tym roku możliwość uczestnictwa w naszych targach będzie miało prawie 100% naszych franczyzobiorców!

[czytaj więcej]

JUŻ PO TARGACH WIELKOPOLSKICH - DZIĘKUJEMY!

W imieniu Zarządu i pracowników firmy Rabat Detal, serdecznie dziękujemy za udział w pierwszej tegorocznej edycji Targów Regionalnych, które odbyły się w Licheniu w dniach 4-5.10br. Udział wzięło ponad 40 wystawców oraz 200 osób. To dzięki Państwu, mogliśmy przeprowadzić te wspaniałe spotkanie biznesowo - integracyjne. Dziękujemy za aktywne uczestnictwo oraz życzliwą atmosferę.

[czytaj więcej]

Re-otwarcie sklepu GS KOZIENICE!

Miło nam poinformować o re-otwarciu sklepu GD Kozienice, przy ul. Radomskiej. Sklep przeszedł ogromną metamorfozę przy współpracy z os. odpowiedzialną za remodelingi w Sieci Rabat Detal. Sklep skorzystał z projektu aranżacji oraz z sugestii ułożenia asortymentu.

[czytaj więcej]

Poszukiwany Specjalista ds. Rozwoju Sieci!

Dynamicznie rozwijająca się firma Franczyzowa Rabat Detal Sp. z o.o istniejąca na rynku od ponad 20lat, aktualnie poszukuje na terenie całej Polski kandydatów na poniższe stanowiska: Dyrektor ds. rozwoju Z-ca Dyrektora ds. rozwoju Kierownik operacyjny Specjalista ds. rozwoju Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: praca@rabat-detal.pl

[czytaj więcej]

Grupa Kapitałowa SPECJAŁ i RABAT Detal ŁĄCZĄ SIŁY!!

Od czerwca br. pozyskaliśmy nowego udziałowca w osobie Krzysztofa Tokarza będącego właścicielem GK „Specjał”. Grupa wywodzi się z Rzeszowa i zajmuje się handlem hurtowym oraz detalicznym. Reprezentuje wyłącznie polski kapitał. GK Specjał jest też jednym z największych dystrybutorów sprzętu medycznego oraz posiada własne agencje ochrony mienia.

[czytaj więcej]

Targi Centralne - już za nami! Dziękujemy.

Targi Centralne - już za nami! W imieniu Zarządu Rabat Detal, serdecznie dziękujemy za udział w tegorocznych Targach Centralnych Rabat Detal. Jak zwykle było cudownie Państwa gościć! Mamy nadzieję, że sprostaliśmy Państwa oczekiwaniom i zarówno część Targowa cieszyła się owocnymi zamówieniami jak również część bankietowa przyjemną integracją.

[czytaj więcej]

Ostatni przedtargowy newsletter!

Witamy serdecznie w ostatnim przedtargowym newsletterze! Zgodnie z zapowiedziami przedstawiamy Państwu gwiazdę wieczoru, która będzie towarzyszyć nam przez cały wieczór. Polski piosenkarz, prezenter radiowy, dziennikarz telewizyjny i wspaniały człowiek – NORBI (a właściwie Norbert Dudziuk). Mamy nadzieję, że nasza tegoroczna propozycja bardzo przypadnie Państwu do gustu.

[czytaj więcej]

16 dni do TARGÓW CENTRALNYCH Sieć Rabat Detal!

Witamy serdecznie, już za 16 dni zobaczymy się na największym wydarzeniu FMCG realizowanym przez Sieć Rabat Detal! Rozpoczęliśmy już współpracę z wybranymi firmami i zgodnie z obietnicą, rozpoczynamy komunikację nt. gości specjalnych oraz atrakcji jakie zostały przygotowane. Jeżeli chodzi o kluczowe informacje o działalności firmy załączone zostają w załączniku oraz w poniższym linku, jak również na naszej stronie www.rabatdetal.pl https://www.youtube.com/watch?v=Ciw-i-9hjMk&t=46s

[czytaj więcej]

Newsletter targowy!

Podczas tegorocznych Targów Centralnych gościć będziemy m.in. TEAM Anny Filipowskiej w niezastąpionym pokazie akrobacji w kuli powietrznej!! Potwierdzona jest również gwiazda muzyczna polski piosenkarz, prezenter radiowy, dziennikarz telewizyjny, gość którego jeszcze nie mieliśmy okazjiwidzieć w poprzednich edycjach Targów Sieci Rabat – zdradzimy nazwisko w kolejnym newsletterze. Przypominamy, że targi odbędą się 15-16 czerwca w Hotelu Gołębiewski w Wiśle, serdecznie zapraszamy!

[czytaj więcej]

Do Targów pozostało 7 tygodni!

Miło nam również poinformować, że patronatami medialnymi w tym roku jest Poradnik Handlowca oraz portal Kamila Durczoka „SILESION” a relacje z Targów będzie można obejrzeć na antenie Polsat News i Polsat News2 w programie Agro Pasja. Autorski program telewizyjny dziennikarki Marii Sikorskiej

[czytaj więcej]

Nowy sklep w Wodzisławiu Śląskim!

W dniu 02.03.2018r. o godz. 10:00 odbyło się oficjalne otwarcie nowego sklepu w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Jastrzębskiej 89 o nazwie „KONESEREK” ŚWIAT ALKOHOLI przy współpracy z naszą Siecią Rabat Detal.

[czytaj więcej]

Targi Centralne – znamy termin!

Targi Centralne – znamy termin! Z przyjemnością informujemy, że największe Targi Sieci Rabat Detal – Targi Centralne, odbędą się w tym roku również w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle w dniach 15-16 czerwiec! To już kolejna edycja Targów Centralnych, stało się to pewnego rodzaju już tradycją i co roku poszerzamy grono zarówno odbiorców jak i współtworzących firmowe spotkanie.

[czytaj więcej]

5-lecie sklepu Rabat w Mochowie!

Firma FHU SYLMICH IWONA SZYMAŃSKA, którymi właścicielami są p. Iwona i p. Jacek Szymańscy świętowali 5 grudnia 5-lecie firmy, a tym samym 5-lecie współpracy z Siecią Rabat Detal. Z tej okazji zorganizowany został m.in. konkurs paragonowy z losowaniem ponad 50 nagród. Nagrodą główną był robot Planetarny. Nie zabrakło również degustacji, domowych wypieków oraz kawy. Sklep mieści się w niewielkiej miejscowości Mochów koło Głogówka na opolszczyźnie.

[czytaj więcej]

Do zobaczenia w czerwcu!

Targi Regionalne o. Śląskiego zamykały w tym roku cykl spotkań biznesowo-integracyjnych Sieci Rabat Detal. Serdecznie dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i udaną zabawę. Jak zwykle wprowadziliście cudowną atmosferę!

[czytaj więcej]

Ostatnia edycja Targów Regionalnych 2017!

Serdecznie zapraszamy na ostatnie w tym roku Targi Regionalne Sieci Rabat Detal, które odbędą się w Zawierciu w Hotelu Villa Verde już za tydzień - 23-24 listopada. Jak zwykle nie zabraknie wielu atrakcji i gości specjalnych. Na franczyzobiorców czekać będą specjalnie przygotowane promocje i pakiety rabatowe. Gościć będziemy ponad 50 wystawców i ponad 300 uczestników. Podczas części targowej odbędzie się losowanie nagród oraz prezentacja firm podczas panelu konferencyjnego. Imprezę poprowadzi znany polski muzyk - Krzysztof Skiba, a podczas wieczornego bankietu swoim talentem umili czas Anna Filipowska należąca do grupy ”SK Talent” z którym współtworzy pokazy akrobatyczne, cyrkowe oraz widowiska i spektakle o magicznym, nietuzinkowym charakterze.

[czytaj więcej]

Targi Regionalne coraz bliżej!

Podczas Tegorocznych Targów Regionalnych zapewniamy, że nie zabraknie wielu atrakcji, niespodzianek i nagród. W tym roku podczas Targów gościć będziemy niezwykłych gości. Pełne szczegóły niebawem, aczkolwiek zdradzić możemy, że pojawi się redaktorka ogólnopolskiego programu o tematyce biznesowo-rolniczej: AGRO-PASJA z telewizji POLSAT – Pani Maria Sikorska. Wszystkie trzy edycje targów będą nagrywane i emitowane - według ustalonych dat – na antenie telewizji Polsat New i Super Polsat. Nie zabraknie wspaniałej atmosfery i super zabawy. Dodatkowo Targi zostały objęte Patronatem Medialnym Poradnika Handlowca. Udział weźmie łącznie ponad 700 osób! Nie może zabrakąć również Ciebie!

[czytaj więcej]

Wielkie otwarcie NOWEGO Sklepu Rabat Detal w Tarnowskich Górach!

Nowo otwarty sklep o powierzchni 130m2 mieści się na osiedlu Osada Jana przy ul. Słoneczników. W dniu otwarcia na klientów czekało mnóstwo promocji, upominków i degustacje. Skosztować można było grillowanych kiełbas Zakładów Mięsnych „Poliwczak” oraz pierogów z mięsem firmy JAWO. Dodatkową przygotowaną atrakcją było losowanie, w którym KAŻDY KUPON WYGRYWAŁ. Nagrodami były zarówno małe upominki jak również akcesoria kulinarne czy biżuteria.

[czytaj więcej]

Największe Targi Rabat Detal za nami!

Jedno z czołowych wydarzeń już za nami. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, partnerom, sponsorom i współorganizatorom. Dzięki pracy i zaangażowaniu wielu ludzi – Targi Centralne 2017 zostały zakończone sukcesem!

[czytaj więcej]

Uwaga - fałszywe Vouchery

Szanowni Państwo, w związku z sygnałami jakie dostajemy o fałszywych Voucherach, informujemy, że Rabat Detal jest jedynym oficjalnym profilem wraz z adresem domeny strony: www.rabat-detal.pl reprezentującym Polską Sieć Franczyzową Rabat Detal Sp. z o.o. Jednoznacznie ostrzegamy i przestrzegamy przed braniem udziału w konkursach powołujących się na Rabat Detal Sp. z o.o. organizowanych poza oficjalnym profilem fb, stroną www (z adresem powyższym) oraz klikaniem linków publikowanych przez profile podszywające się pod Rabat Detal Sp. z o.o. oraz udostępnianiem jakichkolwiek danych osobowych ich autorom. Firma nie przeprowadza promocji dotyczącej rozdawania Voucherów!

[czytaj więcej]

ZBLIŻAJĄCE SIĘ TARGI CENTRALNE!

Istniejemy na rynku już 21 lat! A kolejny rok to kolejne możliwości. Niezmiernie cieszy nas fakt dynamicznego rozwoju sieci sklepów Rabat Detal i owocnej współpracy z polskimi przedsiębiorcami. Mocne wsparcie przy otwarciach, remodelingach i poprawach wizualizacji zewnętrznej, jak również wdrażanie systemów IT i programów lojalnościowych oraz szkoleniowych przynoszą rezultaty. Nigdy nie należy stać w miejscu – trzeba nieustannie się rozwijać.

[czytaj więcej]

Zarządzanie sprzedażą alkoholem

Zarządzanie sprzedażą alkoholem (jedną z najważniejszych kategorii), jest oczkiem w głowie wielu przedsiębiorczych właścicieli mniejszych sklepów. A że na zdrowiu, polityce i właśnie wódce Polacy znają się najlepiej, z pewną dozą nieśmiałości podchodzę do artykułu, na temat jak należy maksymalizować obroty i zyski tej kategorii, koncentrując swoją uwagę na podkategorii Wódki, jako na linii ataku.

[czytaj więcej]

Wszystkim dzieciom bardzo dziękujemy za przesłanie przepięknych prac!

Komisji bardzo ciężko było wyłonić najlepsze prace dlatego wręczyliśmy nagrody pocieszenia dla tych, którzy wykazali się nie lada starannością, pomysłowością i talentem plastycznym! Nagrody zostaną przesłane pocztą! Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

[czytaj więcej]

Rok Jubileuszowy i 1001 sklepów RABAT

W piątek, 30 września 2016 roku, pojawił się PIERWSZY SKLEP z DRUGIEGO TYSIĄCA SKLEPÓW RABAT. Mówiąc krótko na dzień 30 września Sieci Rabat liczyła sobie już 1001 SKLEPÓW. To SUPER WIADOMOŚĆ, bo w dniach 22 – 23 września 2016r w Hotelu TATRA w Zakopanem dla Regionu Południe, a następnie 6 – 7 października 2016r w Hotelu VERDE MONTANA w Kudowie Zdroju dla Regionu Południowy Zachód odbywały się konferencje handlowe.

[czytaj więcej]

500 PLUS napędza sprzedaż żywności

aktycznie sytuacja wygląda tak. Sprzedaż detaliczna w czerwcu 2016 r. wzrosła o 6,5 proc. r/r w cenach stałych, a o 4,6 proc. w cenach bieżących - podał GUS.

[czytaj więcej]

Zapach jako narzędzie walki o klienta w sklepie

Pierwsze sklepy samoobsługowe pojawiły się w USA w latach 30. XX wieku (wózek sklepowy wynaleziony został w 1937 roku), a w Europie bezpośrednio po II wojnie światowej. W Polsce pierwsze sklepy samoobsługowe zaczęto otwierać w drugiej połowie lat 50. XX wieku

[czytaj więcej]

Rok jubileuszowy trwa - Targi regionalne

Szanowni Państwo Rok Jubileuszowy Sieci Rabat Detal trwa! Lata i dekady mijają, a Sieć Rabat rośnie w siłę, SIŁĄ SWOICH FRANCZYZOBIORCÓW. Chcemy pochwalić się naszym Partnerom handlowym tą SIŁĄ i dlatego jak co roku przygotowujemy nasze regionalne spotkania targowe.

[czytaj więcej]

W Polsce zamyka się sklepy spożywcze

Najszybciej będzie rosnąć sprzedaż w kanałach dyskontowym i convenience - Sieć Handlowa Rabat ma gotowe rozwiązania dla kanału convenience

[czytaj więcej]

Szkolenia idą pełną parą teraz kolej na Poznań

W dniu 05 sierpnia 2016 roku w Poznaniu w regionalnym biurze Firmy Rabat Detal inaugurowaliśmy zajęcia w ramach Akademii Lidera sieci Rabat Detal.

[czytaj więcej]

Cechy i zadania dobrego sprzedawcy w Sieci Rabat Detal

Sprzedawca to zawód, który wymaga ciągłego kontaktu z innymi ludźmi. Pozornie każdy może zostać sprzedawcą i odnosić w tym zawodzie sukcesy… Ale nic bardziej mylnego. Potrzebne są szczególne cechy charakteru, które bardzo pomagają w tej pracy.

[czytaj więcej]

Gazetki:

Twój biznes w 2020 roku!

Nasi partnerzy: